.

.

LVSHANG Таблета Случај за Samsung Galaxy Tab Со T290/ T295,Деца Трајни Shockproof Заштитна Маска, со Преклопна Рачка Стојат, Ротирачки Потпирачот,Носење на Рамо, Рака Таблета Случај Маск

LVSHANG Таблета Случај за Samsung Galaxy Tab Со T290/ T295,Деца Трајни Shockproof Заштитна Маска, со Преклопна

DEN 1122.00

Износ
Во продавницата.

【Прецизно Сечење】 : Прецизни отвори на заштитник случај да се овозможи пристап до сите контроли и карактеристики на таблет, порт приклучоци блокови прашина и остатоци од пристаништата која се издолжува век на уредот.】【Лесно да се инсталира : Вие не може да се стави на таблета во случај во неколку секунди, и флексибилен материјал обезбедува подобра заштита при обезбедувањето на вашиот лесна инсталација.360° Ротирачки Прилагодливи Рака на Рака &Precise Cutout The рака на рака може да се прилагоди на должината за да ги собере за возрасни или деца. НЕ се компатибилни со другите модели! Ве молиме да го потврдите модел пред да го купите.【Дете-пријателски, симпатична, практични и концизен изглед дизајн.】【360° Ротирачки Стојат &Convenient Pencil Носителот : 360° ротирачки застане е свитлива и тешки доволно да држач за вашиот i Pad нагоре, секогаш овозможувајќи ви да имате повеќе hands-free видео-гледање или пишување агли за секоја ситуација, без разлика дали сте на авионот, на каучот или дури и во кревет.Таблета Case Multi-слој напредна заштита : На цврсти и издржливи заштитна маска е направена од хард поликарбонат и не се лизга мек силикон, и има положено капка отпор тест.Тоа може да биде прикачена на секое две дупки во PC покритие да го носат вашиот уред вертикално или хоризонтално како гласник торба, дури и би можеле да се откажам зад главата остатокот на столче или каде сакате. 【Отстранлив & Прилагодливи Рамо, Рака】преносни рамо, рака ви помага да го носат вашиот i Pad погодно кога сте на работа, на патување или на отворено.Тоа може да даде три слоеви на сеопфатна заштита на предната и задната страна за да се спречи паѓање.Пријателски случај со носи рачки за деца ,на рачки на страни се направи тоа многу лесно за деца малку раце да ги носите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите