.

.

YouTary Црно Животно Шепа Печати Airpods 1 & 2 Случај Маска, Apple AirPod Слушалки Покрие Унисекс Персоналните Shockproof Заштитен Безжичен Полнење Додатоци со Keychain, Црна, Една Големи?

YouTary Црно Животно Шепа Печати Airpods 1 & 2 Случај Маска, Apple AirPod Слушалки Покрие Унисекс Персоналните

DEN 407.52

Износ
Во продавницата.

Компатибилен со Apple Air Pods 1 и 2 Генерација (Забелешка : Не се вклучени Apple Airpods про и полнење случај).На Air Pods случај направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР,кој може да даде целосно заштитна за вашиот Air Pods од испакнатини, капки и електрични шокови.Со живописни бои и јасно се видливи на обрасци, можете да го заштитите вашиот Air Pods додека одржување на вашата индивидуалност.Совршен Дизајн Тенок форма-фитинг дизајн им овозможува на airpods полнење случај за лесна инсталација и континуирана употреба, совршено се вклопи во вашиот Air Pods 2 & 1 со минимални големо.Keychain лесно придава на вашата чанта или појас јамка, што ви овозможува да имате на вашиот Air Pods корисна на сите времиња, без страв од поставување на нив надолу и ги губи.Компатибилни модели на телефони : i Phone.Материјал : Висок Квалитет на КОМПЈУТЕР.Големина : Компатибилен со Apple Air Pods 1 и 2.Пакетот Вклучува : 1 x Airpod Случај (Airpods и полнење случај не се вклучени), 1 x Нерѓосувачки Челик Keychain.Карактеристики : Ефикасно да го заштитите вашиот уред од судир, пот, гребење и други влијанија.Најновите печатење дизајн го прават вашиот airpods изгледа многу уникатен и модерен.Различни од монотона дизајн на други случај, супер убава школка ви дава причина да се изберат.Моден дизајн ќе биде најдобар подарок за девојчиња, момчиња или тинејџери, ученици, девојки, женска, адвокатско.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите