.

.

Магнетни Airpods Анти-Изгубени Lanyard Најлон Папочната Врвка Спортски String - Прибор за Airpods Про/1/2/3 (Розева)

Магнетни Airpods Анти-Изгубени Lanyard Најлон Папочната Врвка Спортски String - Прибор за Airpods Про/1/2/3

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

ЕДНОСТАВЕН СТИЛ - Умно дизајниран од не ' рѓосувачки челик прибор ќе се користи за да се обезбеди Airpods силикони ракав и најлон папочна врска, без дополнителна декорација, едноставна естетски.ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН - висок квалитет најлон јаже подобрува комфорот за носење, и магнетни силикони ракав осигурува дека сте чувствителни на работата и акција повратни информации на Airpods, додека мека текстура носи подобар допир.НЕМА ШУМ - единствена врска структура ви овозможува да го користите Airpods без чувство на било бучава предизвикана од тресење или триење.ЛЕСЕН - Така што тешко може да се чувствуваат своето постоење во носење, погоден за јога, танцување, фитнес, трчање и други спортски и вежбање.ПАКЕТ - Користете мали транспарентна кутија за лесно секојдневно складирање.Совршена како подарок за вашето семејство и пријатели.Airpods магнетни најлон јаже анти-изгубени рака.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите