.

.

YIU Случај за Ipad Про 11 2018 Shockproof Солиден Полно работно Тело Случај 360 степени Рака на Рака/Потпирачот и Рамо, Рака [Поддршка Ipad Молив Пар & Полнење]

YIU Случај за Ipad Про 11 2018 Shockproof Солиден Полно работно Тело Случај 360 степени Рака на Рака/Потпирачот

DEN 1684.80

Износ
Во продавницата.

Рака на рака, исто така, е прилагодлив, кој ви овозможува да безбедно контрола на вашиот таблет со една рака.КОМПАТИБИЛНОСТ : Оваа тешка должност солиден заштитна shockproof dropproof силикон трајни гума пластичен браник тешко хибрид defender случај наменети за i Pad Про 11 инчен 2018 Ослободување(A1980 / A2013 / A1934 / A1979).Оваа функција е ќе биде корисна,особено за време на гледате видео,патување и сл.Дршката рака е, исто така, прилагодливи, така може да се одржи вашиот 11 инчен ipad про случај со една рака удобно.Ви овозможува да ги прикажете вашиот ipad про 11 тежок случај зад еден автомобил главата одмор за лична гледање или меѓу две места за заеднички гледање.Нема повеќе да се грижите за губење на вашиот скапи apple пенкало.3 Во 1 Тешки Солиден Полно работно тело Кожа : Овој хибрид на оклоп defender пластични три слоеви nonslip браник Про 11 Случај обезбедува целосна тело за заштита против било кој тип на случаен пад.Ова значи дека може да ги поддржи случај и во хоризонтална и вертикална положба.Белешки : Специјално дизајнирани за i Pad Про 11 инчен 2018 Ослободување (Модел : A1980/A2013/A1934/A1979).Удобно Рака се Справи со Рака : Се справи со притисокот на грбот помага за безбедно одржување на таблет компјутер додека сте во движење.ПРИЛАГОДЛИВИ ОТСТРАНЛИВ SHOLDER РЕМЕНИ : Прикачете врвка за било две дупки, да го носат вашиот уред вертикално или хоризонтално како гласник торба / вратот торба / прашка / темперамент или holster.Екран заштитник не се вклучени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите