.

.

Магнетни Светлина Panel – CTA Магнетни LED Светло Панел за зајакнување на Виртуелна Комуникација - Компатибилен со CTA е Paragon Премија за Заклучување Огради и Други Металн?

Магнетни Светлина Panel – CTA Магнетни LED Светло Панел за зајакнување на Виртуелна Комуникација - Компатибилен

DEN 3600.00

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Издржливи црна челик планината со силен магнет.Моќ индикатор копчето, за да се покаже животот на батеријата останатите.Батерија Управувана LED Панел со полнење на обвинителна клупа.Вредноста копчиња за контрола и осветленост и боја температура.Компатибилен со CTA е ПОДЛОГА-PARAW куќишта или било метално куќиште/уред.Овој корисен магнетни LED панел претвора вашиот таблет уред во домашно студио.Дарежлив LED светло панел ви помага да изгледа вашиот најдобар додека презентирање за webinars, You Tube, или кога и треба да зборува на камерата.За да го користите, едноставно прикачите магнет на грбот на било кој метал уред, или поточно CTA е ПОДЛОГА-PARAW куќиште семејство.LED панелот tilts 70 степени пред и за 90 степени назад, што ќе ви овозможи да се компензира за прозорец на светлина, светла надземни флуоресцентни светлина, темни сенки, или било која ситуација.Ова е совршено решение за корективни осветлување кои ќе ја подобрат вашата видливост и изглед.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите