.

.

MightySkins Кожата Компатибилен со Samsung Chromebook Плус LTE (2018) - Лик Swap | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на Стилови

MightySkins Кожата Компатибилен со Samsung Chromebook Плус LTE (2018) - Лик Swap | Заштитна, Трајни, и Уникатни

DEN 468.96

Износ
Во продавницата.

Дали Сакате на Вашиот Samsung Chromebook Плус LTE (2018) Да Изгледаат Различно Од Останатите?Ти си во право место, бидејќи имаме токму она што го барате!Овој Лик Swap кожата е совршен начин да се покаже исклучите вашиот стил!Или со стотици други Силни кожи дизајни, можете да бидете сигурни дека да се најде еден кој ќе ви се допаднат, и која ќе ви ја покаже исклучите вашиот уникатен стил!Дали Сакате Да го Заштитите Вашиот Samsung Chromebook Плус LTE (2018)?Со Силни кожи вашиот Samsung Chromebook Плус LTE (2018) е заштитена од гребење, dings, прашина, прсти, и ја носат и солза на секојдневна употреба!Покрие вашиот Samsung Chromebook Плус LTE (2018) со една убава, стилски decal кожата и чувајте го заштитени во исто време!Лесно да се примени, и лесно да се отстрани без било леплива остатоци!Направете ја вашата омилена опрема изгледаат како нови, и да се издвоите од толпата!Цел Со Доверба - Задоволство !Силен кожи се издржливи, сигурен, направени во нашата држава-of-the-art производство објект во U.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите