.

.

ПДП Игри LVL40 Стерео Слушалки со Микрофон за Xbox Еден, Серија X|S - КОМПЈУТЕР, iPad, Mac, Лаптоп Компатибилни - Бучава Поништување на Микрофон, Лесни, Меки Удобност На Слушалк

ПДП Игри LVL40 Стерео Слушалки со Микрофон за Xbox Еден, Серија X|S - КОМПЈУТЕР, iPad, Mac, Лаптоп Компатибилни

DEN 1070.40

Износ
Во продавницата.

Остане еден чекор понапред со LVL40 звучници стерео гејмерски слушалки!.Совршен за деца.Флип-до за да го исклучите микрофонот кога не е во употреба.Дајте му на вашиот тим јасни команди преку флексибилни, бучава поништување на микрофонот, или флип до тоа веднаш да го исклучите тоа.Работи одлично со Xbox Еден, Серија X, Серија S Windows 10 КОМПЈУТЕР, Мобилен, Таблета, i Pad, Mac, VR, Стриминг Уреди.Божиќ, родендени, & празници.ЖИЧЕН КОМПАТИБИЛНОСТ - Официјално Лиценцирани од страна на Xbox.Чувајте ги вашите очи на играта и да се направи брз аудио усогласувања со on-уво со контрола на јачина на звук, додека дише уво перници ви помогне да останете кул и спречување на замор.СТЕРЕО ЗВУК ГЕЈМЕРСКИ СЛУШАЛКИ - Моќни 40mm јазик испорача извонредно игри искуства со длабок бас и остри издигнувања.Одлично за патување.Тоа е време да се нагоре ниво на вашите слушалки со ПДП игри LVL40 звучници стерео гејмерски слушалки за Xbox!На лесни изгради нуди долготрајна удобност без разлика дали сте трошење на ден во co-op мисии, или само игра брз натпревар.ФЛЕКСИБИЛНИ БУЧАВА-ПОНИШТУВА БУМ МИКРОФОН Овозможува кристално јасен глас квалитетот на вашиот соиграчи со помалку позадина и амбиент на бучава.Совршен Подарок за гејмери за да го прослават.Чуе вашите непријатели пред да ги види со две моќни 40mm говорникот возачи.СЛЕДНАТА ГЕНЕРАЦИЈА ИГРА ПОДГОТВЕНИ - Tuned за подобрување на игра на врвот Xbox и FPS игри како Ореол Бесконечна, бојното Поле, Gears of war, Call of Duty (ТРЕСКА) Modern Warfare / Black Ops, Fortnite, бојното Поле.ПРЕМИУМ ЛЕСНИ ИЗГРАДИ Дизајнирани за долго игри сесии со делукс удобност баласт, прилагодливи трајни headband, бучава-изолирање на уво чаши, и дише, опкружена со мека пена перници.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите