.

.

SOMIC G951pink Гејмерски Слушалки за PC, PS4, Лаптоп: 7.1 Виртуелен Сараунд Звук кој се одвојува Мачка Уво Слушалки LED, USB, Лесни Само-Прилагодување Над Увото Слушалки за Девојк?

SOMIC G951pink Гејмерски Слушалки за PC, PS4, Лаптоп: 7.1 Виртуелен Сараунд Звук кој се одвојува Мачка Уво

DEN 1199.76

Износ
Во продавницата.

(●ↀwↀ●)✧ РЕАЛНИ ВИБРАЦИИ ТЕХНОЛОГИЈА : Со силни вибрации систем,обезбедување на повеќе оптимално игри и видео 4 D искуство. (●ↀwↀ●)✧ВИСТИНСКА ВИРТУЕЛНА ИСКУСТВО : Vitual 7.1 multi-channel технологија произведува повеќе реална игра звуци и помага да верно се создаде игра на сцена. (●ↀwↀ●)✧СИЛНА ИГРИ ЕФЕКТ : Дишење led светло на earcup носи силна игри ефект.Голема големина earmuffs со извонредна пасивни бучава-намалување донесе помалку пречки и поголема удобност. (●ↀwↀ●)✧ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ЗВУЧНИЦИ : Висок квалитет на говорници се обезбеди висока,средна и ниска фреквенција во детали.Целосна fuction контролер за comvenient операција. (●ↀwↀ●)✧ ПРЕКРАСНА APPEARENCE : Со розова outlooking и монтажни мачка уво форма,привлекување на млада девојка и убав подарок за девојка, жени и деца.И ве молиме да знаат дека вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите