.

.

Глава Рака за Oculus Потрагата 2 Додатоци, MODJUEGO 2021 Нова Надградба Oculus Потрагата 2 Елита Челото Рака, Прилагодлив VR Headband Замена (Силиконски Лицето Маска, Црна)

Глава Рака за Oculus Потрагата 2 Додатоци, MODJUEGO 2021 Нова Надградба Oculus Потрагата 2 Елита Челото Рака,

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

????Специјално дизајнирани за Oculus Потрагата 2. ????Направен од висок квалитет со силиконска материјал, кожа-friendly и мека, правење на вашиот долго VR сесии многу поудобно и повеќе санитарни. ????Пот-доказ и светлина течење-доказ дизајн обезбедува добра користење на искуство,подобрување на вашиот VR искуство. ????Исто така, може да се заштити вашиот опрема од шокови и испакнатините, го продолжи својот животен век. ????Убаво додатоци за вашиот VR слушалки.Нова Надградба Oculus Потрагата 2 Елита Челото На Рака.Направен од висок квалитет со силиконска материјал, кожа-friendly и мека, правење на вашиот долго VR сесии многу поудобно и повеќе санитарни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите