.

.

Eummit Замена за Playstation 4 PS4 X - ЕДЕН Над - Уво Жичен Слушалка Слушалки Гејмерски Слушалки PC Видео Игра Гејмер Дома Декор

Eummit Замена за Playstation 4 PS4 X - ЕДЕН Над - Уво Жичен Слушалка Слушалки Гејмерски Слушалки PC Видео Игра

DEN 1509.60

Износ
Во продавницата.

Има толку долго кабелот овозможува многу повеќе движење и биде удобно.Оваа слушалки би ви нудиме совршен игри искуство.Да се користи со човечкото тело инженеринг спецификација може да се намали оштетен слух и топлина пот, omnidirectional прилагодливи микрофон дизајн, може да ги собереш вашите звучни извори во 360 степени.Осетливост : 123d B.Имајте на ум : може да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Конектори : 3.Голема хуманизирано дизајн, чувствувате удобно, трајни дише протеини над - уво влошки, стигнале главата зрак, флексибилни и се вклопуваат headband.Неговиот дизајн го прави совршен подароци за момчиња, девојки, пријатели и cosplay фанови.Спецификација : Функција : За Мобилен Телефон, за Видео Игра.Таму може да биде големина грешки поради различни компјутерски резолуции.Комуникација : Wired.2 m, shich за видео гејмер ова е добра, нема потреба да се седи во право во предниот дел на ТВ.Висока прецизност возачот, страшни опкружувачки звук, го прави да се чувствувате како вие' повторно во право во средината на вашите игри.Приклучок Тип : Линија Тип.Пакет содржи : 1* За Playstation 4 слушалки.Опис Мазна микрофон и контрола на јачина на звук, постои мал контролер на кабелот, овозможувајќи ви да го вклучите микрофонот на и надвор, и на јачината на звукот нагоре и надолу со леснотија.Совршено стерео слушалки, силен бас, кристално јасно аудио.

Параметрите на производот

Function:
For Mobile Phone, for Video Game.
Sensitivity:
123dB.
Connectors:
3.5mm.
Communication:
Wired.
Line Length:
1.2m.
Plug Type:
Line Type.
Style:
Headphone.
Frequency Response Range:
20-2000Hz.
Color:
black.
There might be a bit color distortions due to different computer resolutions. :
There might be size errors due to different computer resolutions. :
Package include:
1* For Playstation 4 headphones. :

Им се допаѓа и на купувачите