.

.

UHNM Слушалки Слушалките за Компјутери Стерео Гејмерски Слушалки, Звучници со LED Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон Мека Earmuffs за Десктоп PC Игра Музика (Боја :

UHNM Слушалки Слушалките за Компјутери Стерео Гејмерски Слушалки, Звучници со LED Слушалки со Бучава Поништување

DEN 2008.80

Износ
Во продавницата.

Со LED чип интеграција да ви обезбеди кул светлина и игри атмосфера.На слушалка што е вграден во кабелот има три гранки : еден е МИКРОФОН plug, еден е Аудио приклучок, и еден е USB приклучок за LED напојување.Мека кожа-friendly уво перници, како и прилагодливи главата зрак гаранција часа на игри удобност.Omnidirectional микрофон со намалување на шумот и голема осетливост на подигање на звуци.Надгради аудио IC точно враќа аудио сигнали; 50mm опкружувачки звук единици достави јасни високи теренот и длабоки бас за вистинска игра.Професионални Гејмерски Слушалки со Јачина на звукот на Вредноста Knob за Играње Игри, Слушање Музика и така натаму.На слушалка што е вграден во кабелот има три гранки : еден е МИКРОФОН plug, еден е Аудио приклучок, и еден е USB приклучок за LED напојување.Omnidirectional микрофон со намалување на шумот и голема осетливост на подигање на звуци.Мека кожа-friendly уво перници, како и прилагодливи главата зрак гаранција часа на игри удобност.Надгради аудио IC точно враќа аудио сигнали; 50mm опкружувачки звук единици достави јасни високи теренот и длабоки бас за вистинска игра.Со LED чип интеграција да ви обезбеди кул светлина и игри атмосфера.

Параметрите на производот

Item Name:
Computer Wired Headphone
Mic Size:
6.0 x 5.0mm
Sensitivity:
38dB±3dB
Directivity:
Omnidirectional
Mic Impedance:
2.2 KÎ
Speaker Unit Diameter:
50mm
Speaker Unit Impedance:
32Î
Frequency Response:
20-20000Hz
Input Power:
20mW
Output Sound Pressure:
94dB±3dB
Cable Length:
2.2m
Package Includes:
1 x Wired Headphone :

Им се допаѓа и на купувачите