.

.

Excellante 21 x 17-1/4 x 16 1/2 Тесто Дисплеј со 3 Послужавник, NA NA

Excellante 21 x 17-1/4 x 16 1/2 Тесто Дисплеј со 3 Послужавник, NA NA

DEN 5946.24

Износ
Во продавницата.

Направен од стакло-како јасно Акрилик.Скатен пред, за лесно прегледување и избор.Шарки задните врати за лесен пристап.Нема Собрание Потребно.Направен од стакло-како јасно акрилик.Скатен пред, за лесно прегледување и избор.Шарки задните врати за лесен пристап.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите