.

.

BRHE Спорт Бенд Компатибилен со Apple Види 44mm 42mm 38mm 40mm Мажи Жени со КОМПЈУТЕР Случај Комплет Водоотпорен Силикони го Замени Рака за iWatch Серија 6 5 4 3 2 1 SE 3 Pack (Црно/Alaskan Сино

BRHE Спорт Бенд Компатибилен со Apple Види 44mm 42mm 38mm 40mm Мажи Жени со КОМПЈУТЕР Случај Комплет Водоотпорен

DEN 143.52

Износ
Во продавницата.

❤️Компатибилни Модели & Достапни Големина - Нашите Силикони бендови Компатибилен за Apple види 38mm/40mm,42mm/44mm.Компатибилен со Apple види серија SE/6/5/4/3/2/1. Ве молиме изберете ја точната Види моделот и големината за себе.Answer : ___________________________ Note : Не гледајте вклучени. ❤️Најдобар Избор како Деликатна Подарок Рака за Жените и за Мажите – Доаѓа со 3 тешко PC случаи кои се изградени во калено стакло екран заштитник.Нивните бои натпревар ремени за да се направи вашиот Види повеќе стилски, совршено се носат како додатоци на неформални и формални прилики.Верувам дека тоа е најдобриот избор за Apple види декорација и заштита. ❤️Лесен за Употреба – вежба бендови се 100% како добар како оригиналниот Види ремени, кои се лесно да се инсталира, отстрани и да се прилагоди на големината како ви се допаѓа без алатки.Таа, исто така доаѓа со ново дизајнирани бенд тока (двојно тока &метал копче), повеќе сигурно заклучите Види и издржливи, избегнување на се види од испаѓање и бендот се изгубат. ❤️Висок Квалитет на Меки Силиконски – BRHE smartwatch бендови се направени од издржлив, мека и водоотпорен силиконски материјал кој лесно се чисти, удобен за носење и пријателски за човечка кожа, со што најдобро облечен искуство.Повеќе лесни поудобно!. ❤️Модерен и Различни Бои за да одговара на Вашите Потреби - 3 пакет со 3 бои, Можете да изберете да се игра на вашиот облека денес и да го персонализирате вашиот види за да одговара на вашето расположение.Украсете го вашиот види и да го истакнете вашиот уникатен вкус.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите