.

.

GBPOOT 3 Pack Еластична Види Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно 2/Обратно Лајт/Обратно SE,Прилагодлив Најлон Еластичен Спорт Wristband за Обратно Smart Watch Жени Мажи,Црн

GBPOOT 3 Pack Еластична Види Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно 2/Обратно Лајт/Обратно SE,Прилагодлив

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

☘Компатибилни Модели - Компатибилен со Fitbit Обратно/ Fitbit Обратно 2/ Обратно Лајт/ Обратно SE smartwatch. ☘Дише Материјали Изработени од премиум најлон,Иновативни бран текстура,дише и да се перат.Меко и пријатно чувство носи убаво време во текот на целиот ден. ☘Прилагодлива Големина - од не ' Рѓосувачки челик прилагодливи тока направи да се прилагоди на големината на јамката за да вашиот вкус.Вие не треба да се грижите за купување на погрешна големина.Еластичен обратно бендови може да прилагодување на големината, wristband големини се вклопуваат во 4.5-9.56 во (114mm-240mm) зглобовите. ☘Ексклузивен Дизајн - Модни и уникатен стил, едноставно да се замени.Подобрување на вашиот стил за секоја прилика.Многу различни бои да се избере да се создаде обратно бендови жени човек, кој е на вашиот сопствен стил. ☘Лесно се Инсталира & Отстранување - бендот доаѓа со ослободување на пиновите на двата краја, која се заклучува на вашиот smartwatch прецизно и сигурно.Лесен за инсталирање на директно и отстранување во секунди.GBPOOT 3 Pack Еластична Види Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно 2/Обратно Лајт/Обратно SE,Прилагодлив Најлон Еластичен Спорт Wristband за Обратно Smart Watch Жени Мажи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите