.

.

Feayep Магнетни Силикони 20mm Бенд Компатибилен со Amazfit GTS/GTS2/ GTS 3/GTS 2e/GTS 2 мини/ Samsung Галакси Watch4 41mm/Галакси Види Активни 40mm 20MM Бенд Замена Брзо Ослободување Види Ремени

Feayep Магнетни Силикони 20mm Бенд Компатибилен со Amazfit GTS/GTS2/ GTS 3/GTS 2e/GTS 2 мини/ Samsung Галакси

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

Компатибилни Модели - На се види бенд е Компатибилен со Галакси се Види 4/3 41mm/Галакси Види Активни 40mm Големи Димензии : Погоден за 6.1"-9.0" (155mm-230mm).Ве молиме проверете ја вашата врвка за околу големината пред ставање ред.Големина може да се прилагоди според индивидуалните врвка за околу условите.Совршено се вклопуваат за мажите, жените, тинејџери и возрасни.Моќна Магнетна Затворање - Нашите надгради силикони бендови компатибилен со Галакси се види 42mm комбинира со моќна магнетна затворачи систем, обезбедува удобен начин да се носат на вашиот бенд, само да потрае секунди.Посебни магнетски затворач дизајн, може да ви помогне да го прилагодите вашиот бендови компатибилен за Галакси Види Активни 40mm во соодветна големина лесно и да ја задржите вашиот бенд повеќе сигурно.Мулти-Боја Избори - Постојат различни бои избори замена компатибилен со Samsung Опрема S2 Класичен бенд за мажите и жените да се избере.Погодна за секој повик или канцеларија носи, обезбедува моден изглед на вашиот часовник.Можете да го носат овој види бенд додека излет, дома, на работа се случува да се забавуваат, собирање, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите