.

.

PINHEN Бенд Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 40mm 46mm Нараквица, 20mm Кожа Види Бенд Замена Рака за (2021) Галакси Watch 4 40mm 44mm / Галакси Watch4 Класичен 42mm 46mm Smartwatches

PINHEN Бенд Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 40mm 46mm Нараквица, 20mm Кожа Види Бенд Замена Рака за

DEN 304.56

Износ
Во продавницата.

【Компатибилен Модел】 Оваа 20mm кожа за на рака е компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 40mm Галакси Watch 4 44mm / Галакси Watch4 Класичен 42mm / Галакси Watch4 Класичен 46mm Smartwatches.Не се погодни за други големини. 【Материјал и изработка】 Направени од високо квалитетна кожа и Силиконски со нерѓосувачки челик метален затворач, направени од страна на највисоко ниво на изработка. 【Зглоб Големина】 Види бенд одговара на повеќето зглобовите, не грижете се, без разлика дали се големи или мали раце, тоа е погоден, големина може да се прилагоди според околностите на секој зглоб. 【Лесна инсталација】 појас со брзо ослободување пролет барови.Лесно да се инсталира директно и да се отстрани во секунди, без дополнителни потребни алатки. 【Повеќе опции】 Модерен мулти-боја на кожа хривнија за вашиот избор.Можете да најдете прекрасни бои тука, за различни прилики како што се бизнис состаноци, забави, активности на отворено и спорт, итн.Тие се многу погодни како исклучителна подароци за жените и мажите.PINHEN 20mm ширина галакси види кожа бендови со нерѓосувачки челик метален затворач.Издржливи wristband направени од страна на највисоко ниво на изработка е флексибилен,кожата-пријателски,лесни,дише,пот-отпорни и нечистотија-доказ кој може да ја спречи на кожата од иритација,лесно да се чисти и рака боја нема да биде намалена.Брзо ослободување : .Galaxy watch 4 40mm 44mm 42mm 46mm го прави лесен за инсталација и отстранување, и тоа може да се замени брзо без алатки.На прилагодливи тока дизајн може да двоен-го поправи вашиот види во место,ќе neednt се грижите за тоа паѓа и губење на вашиот паметен уред.Примена : .Компатибилен со (2021) Samsung Галакси Watch 4 40mm/44mm.Компатибилен со (2021) Samsung Галакси Watch 4 Класичен 42mm/46mm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите