.

.

Крава Печати Подароци Wristband Ремени за Apple Види Бендови Меки Силиконски Спортски IWatch Бенд Рака за Apple Smart Watch Серија 7 6 5 4 3 2 1 SE

Крава Печати Подароци Wristband Ремени за Apple Види Бендови Меки Силиконски Спортски IWatch Бенд Рака за Apple

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

ПАКЕТ INCLUDE1* Wristband WARNINGTo се избегне промена на бојата или tarnishing, Ќе е подобро да ги тргнеме вашата прекрасна бендови при миење на рацете.- Едноставен и елегантен облик, светла бенд боја заличи вашето apple види повеќе стилски, единствена, блескави и очите-фаќање.Како Партија, Матурска, денот на Вљубените ,Денот на Благодарноста,Свадба Годишнина, Ден на Мајката, birthday (Роденден), Божиќ итн. 【Трајни и Модерен Модел Печати】 : Print занает обезбедува на моделот, бојата на вашиот apple види бендови нема да се избледени и да го направи отпорни на корозија и издржливи.【Компатибилни Модели】 : Нашата види бенд е компатибилен за да се види 38mm/40mm/42mm/44mm ширина;Овие бендови е компатибилен со Watch Серија 6/5/4/3/2/1 SE.-Тоа се вклопува многу наврати, совршено се вклопуваат за работи, плива, вози, вежбање, Партии, Качување, Пешачење, Кампување, Патување и повеќе активности на отворено.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите