.

.

Gleiven Smartwatch Бендови Компатибилен со Apple Види Бенд 44mm 42mm 40mm 38mmSoft Силикони Спорт бендови Wristbands Замена Рака за iWatch Серија 7/6/5/4/3/2 /1/SE Бела Црна/Црвена Црна/Сина, Розова/Зел

Gleiven Smartwatch Бендови Компатибилен со Apple Види Бенд 44mm 42mm 40mm 38mmSoft Силикони Спорт бендови Wristbands

DEN 143.76

Износ
Во продавницата.

Gleiven совршено се вклопува спорт, бизнис, како и сите активности на отворено.Се користи за трчање, возење, вежбање, партии, качување, пешачење, кампување, патување, и повеќе активности на отворено.Сите Модели, ВЕРЗИИ.компатибилен со apple види Nike+, Спорт и Издание. ⌚【Совршен Подарок】Glevien спортски јамка замена wristband е погодна како прекрасен подарок за лица, празници, родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, Велигден, Нова Година, и други манифестации.5",42/44/45 MM погоден за врвка за околу големината 5.9", ве Молиме да се измери вашиот зглоб пред да нарачате. ⌚【Лесно да се Инсталира и да се Приспособат】Го види бенд одговара на повеќето на рачниот зглоб, нема потреба да се грижите за овој бенд не се вклопи во вашиот мал отвор или големи зглоб.Мулти единствени бои за да го изберете, да го персонализирате вашиот apple види se со овие apple види бендови да одговара на вашето расположение и облекуваат вашиот Apple/i Phone/iwatch 7/6/5/4/3/2/1/se и Gleiven apple види бендови, исто така, може да се меша носи, создавање на свој уникатен стил.Оваа smartwatch види бендот ја користи за Брзо ослободување пролет гкл на двата краја, брави на вашиот apple види серија 7/6/5/4/3/2/1/se прецизно и сигурно, без алатка е потребно, се Работи со една рака лесно да инсталирате или да ги тргнеме, Нека ви патување ефикасно.Apple се види бендови се флексибилни, водоотпорни, нечистотија-доказ, лесно да се исуши, трајни, и непречено, Ќе се чувствувате удобно, без разлика колку долго со него. ⌚【Одличен Квалитет】Овие i Watch спорт бендови се компатибилни со apple види бендот е составен од премиум мека мазна силикони и противалергиски метал круг тока, се Донесе крајната удобноста на вашиот зглоб што ги прави повеќе дише и удобен за вашиот зглоб.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите