.

.

hhscute Паметни Часовници,Водоотпорен Види 1.44 инчен Екран Passometer Спорт Bluetooth за iOS Телефони (Виолетова)

hhscute Паметни Часовници,Водоотпорен Види 1.44 инчен Екран Passometer Спорт Bluetooth за iOS Телефони (Виолетова)

DEN 71.76

Износ
Во продавницата.

⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реализира на различни операции. ⌚⌚⌚Поддршка повик и за известување за порака, не се важни информации ќе се пропушти. ⌚⌚⌚IP65 водоотпорен за секојдневниот живот, мулти-спортски режим, погодна за отворен спорт.Автоматски рекорд дневно движење чекор и калории податоци. ⌚⌚⌚Поддршка спиење следење на функција, кога ќе заспие, тоа автоматски ќе следење на квалитетот на спиењето и снимање на податоци за СТАН. ⌚⌚⌚USB приклучок за полнење дизајн, отстранете ја врвката за околу рака да го приклучиш во и полнење, лесен и удобен. ⌚Спецификација : Модел : D18 SType : Smart Watch Material : ABS&Rubber Screen Големина : 1.44 инчен TFTResolution Сооднос : 240 x 240 BT Верзија : BT 4.0 Компатибилен оперативен СИСТЕМ : Android 5.0 и над/IOS9.0 и above Operating режим : притиснете button Battery Капацитет : 90m Ah Functions : поставување Аларм, Sedentary потсетување, Pedometer, Спиење монитор, Повик/порака за потсетување, побарајте телефон, да се подигне Рака да светне, Далечински камера и повеќе.Alert type : Vibration App Јазик : Кинески, англиски, шпански, француски, германски, руски, арапски, холандски, португалски, арапски, турски, Јапонски, Малезија, Тајланд⌚Пакет Листа : 1 * Smart Watch1 * Watchband.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите