.

.

hhscute Smart Watch,рачен часовник Passometer Tourbillon Водоотпорен Височина Метар за Android/iphone Телефони (Виолетова)

hhscute Smart Watch,рачен часовник Passometer Tourbillon Водоотпорен Височина Метар за Android/iphone Телефони

DEN 60.72

Износ
Во продавницата.

⌚1.3-инчен high-definition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екранот за лесна за читање.IP67 водоотпорен : пот-доказ, дожд-доказ, и вода-доказ. ⌚Отчукувањата на срцето следи : Можете да ги следите вашето срце стапка во секое време низ фреквенцискиот опсег.Крв, кислород и крвниот притисок следење : следи вашата крв со кислород и крвниот притисок да се разбере вашето тело.ИМАЈТЕ предвид податоците не можат да се користат како медицински квалитетен тест. ⌚Спиење следење : прецизно следење на квалитетот на спиење секој ден, и да се пресмета должината на длабок сон и лесно спиење.Други карактеристики : музика контрола, уред за пребарување, sedentary потсетник, аларм. ⌚Спортски режим : одење, трчање, велосипедизам, итн.Движење tracker : да се Пресмета чекори, калории и растојание. ⌚Повик и SMS потсетници : Кога има дојдовен повик, телефонски број или име ќе бидат прикажани на екранот; кога нова порака е примена, релевантни за известување ќе бидат прикажани на екранот. ⌚Спецификација : Боја : црна, црвена, сина, зелена, purple Screen големина : 1.3 inches Bluetooth : Bluetooth 4.0 Водоотпорен оценка : IP67 Battery тип : полимер battery Battery капацитет : 150m Ah Charging време : 2-2.5 hours Supported јазици : повеќе јазици.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите