.

.

Garmin vivomove 3S Хибрид Smartwatch (39mm, Светлина Злато/Прашина Роуз) Полнење со USB Адаптери и 6Ave Чистење на Комплет

Garmin vivomove 3S Хибрид Smartwatch (39mm, Светлина Злато/Прашина Роуз) Полнење со USB Адаптери и 6Ave Чистење

DEN 4799.76

Износ
Во продавницата.

На vivomove 3 S ви овозможува да ги пратите на вашиот месец до месец менструалниот циклус со цел да се остане на врвот на важни промени кои можете да ги реле во вашата следна лекар.На vivomove 3 S има скриени екран осетлив на допир на екранот што се појавува само кога ви е потребна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите