.

.

S1 Smart watch,Спорт Бенд Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето Здравје се Следи 1.28 Инчи Екран Sports Tracker IP67 Водоотпорен Pedometer Smart Бенд Мулти-јазик за Мажи Жени Android и IOS Те?

S1 Smart watch,Спорт Бенд Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето Здравје се Следи 1.28 Инчи Екран Sports Tracker

DEN 1197.60

Износ
Во продавницата.

Звук спиење не е навистина важно во секојдневниот живот. √Smart watch може да се користи како стоперка за да start / pause за мерење на времето. √СТАН поставува времето на алармот, smart watch ќе ве потсетам преку вибрации кога времето е постигнат.28 инчи IPS екран во боја √Резолуција : 240*240 √Батерија : литиум Полимер ion √капацитетот на Батеријата : 230m Ah √време на Полнење : За 2 H √Школка материјал : Цинк легура материјал √Дното школка материјал : ABS+КОМПЈУТЕР материјал √Рака материјал : Течни силикони рака/кожа за на рака √Говорник : 0916 заварување жица √Микрофон : 4015 заварување жица √Мотор : Поддршка 820 заварување жица √отчукувањата на Срцето чип : ЕМ 7028 √Сензори : Оптички отчукувањата на срцето сензор, 3 D забрзување сензор. √Кога мобилен телефон Bluetooth е поврзан со smart да се види, и можете да го користите вашиот уред за да имаат телефонски повици, игра или да се префрлате музика.Smart watch е во можност да го вклучите режим Не Вознемирувај или бесшумен режим, и тогаш нема да има порака за потсетување повик или reminder (потсетник).Режим на спиење евиденција на спиење време.5"(H) √Нето тежина : 0.Smart watch е дефинитивно совршен подарок за вашето семејство и пријатели, ако наидат на проблем во текот на користење, само нас контакт и ние ќе ви ги реши проблемите со вас наскоро.1 lb √Главната контрола чип : PHY6202 √Чипсет : PHY √Фреквенција : 48 Mhz √Број на јадра : едно јадро √Плоча меморија : Rom 512 KB sram 138 KB √Falsh : 32 M √Помошни чип : G-сензор √Операцијата на владата : Допир +1 функција копчето √Полнење метод : Магнетни полнење кабел √Полначот спецификација излез : 5 V/300m A (производот не го носите полначот) √Водоотпорен оценка : IP67 √Bluetooth Верзија : BT3. 【ПОГОДНО за КОМУНИКАЦИЈА】Со smart watch, слободно може да се dial contacts, smart watch ви овозможува да изберете до 50 контакти од вашиот телефон, исто така, кога ќе добие телефонски повик, можете да видите на дојдовен повик името, како и повик во историјата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите