.

.

UTLJPW Smart Watch за Жените, 1.28 Инчен Full Touch Screen Smartwatch за Мажи Жени, Pedometer IP68 Водоотпорен Фитнес Види за Android & iOS Телефони,Злато

UTLJPW Smart Watch за Жените, 1.28 Инчен Full Touch Screen Smartwatch за Мажи Жени, Pedometer IP68 Водоотпорен

DEN 2229.60

Износ
Во продавницата.

Спортски режим : Овој паметен часовник за жените и мажите има одење, трчање, велосипедизам, пешачење, mountaineering, пливање, бадминтон, тенис и други спортови начини, што ќе ви овозможи да ги обучуваат во повеќе научни начин.Остане јасно видлив дури и во сонцето. (Забелешка : не се користи за време на нуркање или во прегрее вода, како што се извори на топла вода, сауни, итн., без честа отстранување.Жените менструалниот период систем за следење : не само што може да се евидентираат сите безбедно период, периодот на овулацијата, но, исто така, може да ве потсетам, кога ќе дојде, подолго ќе го користите, толку подобро може да се разбере вашиот малку тајни, снимате и да се предвиди жените менструалниот циклус и испрати smart потсетници.3-инчен 240*240 резолуција боја на екран на допир, која носи јасна и чувствителни искуство и истражува побогати спортски свет.Smart потсетување : Ако вашиот мобилен телефон прима повик или текстуална порака, поврзани хривнија ќе вибрираат за да ве потсети.3-инчен high-definition TPS екранот : Ова smart watch користи 1. Кога го користите види, препорачливо е да не го носат премногу цврсто да се избегне кожата непријатност предизвикани од пот на рака.28 inches Button метод : touch Wristband материјал : не ' рѓосувачки steel Battery капацитет : 200mah Resolution : 240x240 Screen тип : TFTCommunication тип : нема card Applicable луѓе : мажи, бизнис, општата јавност, тинејџерите, мода, adults Tips : 1.Кога ќе го подигнете го вашиот зглоб, на екранот веднаш ќе светне.

Параметрите на производот

Name:
Adult Smart Watch
Wearing method:
wrist strap
Display specification:
1.28 inches
Button method:
touch
Wristband material:
stainless steel
Battery capacity:
200mah
Resolution:
240x240
Screen type:
TFT
Communication type:
no card
Applicable people:
men, business, general public, teenagers, fashion, adults
1. When using the watch, it is recommended not to wear it too tightly to avoid skin discomfort caused by sweat on the strap :

Им се допаѓа и на купувачите