.

.

Smart Watch Фитнес Тракер за Андроид Телефони iOS Телефони отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Монитор Повик за Известување за Порака Обичај Dial Повеќе Спортски Начини

Smart Watch Фитнес Тракер за Андроид Телефони iOS Телефони отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Монитор Повик

DEN 959.76

Износ
Во продавницата.

Печати на враќање превозот етикета.75") Dial Случај Дебелина : 11.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.83") Тежина : 35g *ЗАБЕЛЕШКИ : - IP67 Водоотпорен - НЕ се погодни за топла вода за капење,нуркање,вода поврзани со работата.

Параметрите на производот

Case Material:
Alloy
Band Material:
Silicone
Clasp Type:
Buckle
Dial Case Diameter:
44.6mm(1.75)
Dial Case Thickness:
11.95mm (0.47)
Band Length:
275mm(10.83)
Weight:
35g
*NOTES:
- IP67 Waterproof :
- DO NOT suitable for hot water bathing,diving,water-related work. :
*WHAT'S IN THE BOX? :
- 1*Watch :
- 1*Watch Box :
- 1*User Manual :
- 1*Charging line :
*Any questions,please kindly contact us,we would always offer best solution to you. :

Им се допаѓа и на купувачите