.

.

Фитнес Trackers,отчукувањата на Срцето Следи Smartwatch со Аеробна Вежба Индикатор,120 Метри Водоотпорен Pedometer Калории Контра Smart Спорт Нараквица,Smart Wristband се Види со Спиење С?

Фитнес Trackers,отчукувањата на Срцето Следи Smartwatch со Аеробна Вежба Индикатор,120 Метри Водоотпорен Pedometer

DEN 1103.76

Износ
Во продавницата.

тоа е само за референца);Поддршка на Спиење Монитор,Поддршка sedentary reminder (потсетник).3 g Поддршка smartphone : За IPHONE:4s/5/5В/5 S/6/6 ПЛУС/6 S/6 S ПЛУС/7/7s/8 и така За IPAD : Ер/Мини серија/5/6/7/8 и така on MI4/MI3/ ЗАБЕЛЕШКА/црвена mi /mi5/6 и така on For HUAWEI : P7/P8/Honor6/Honor6 плус/Honor7/ Honor7i/p10/p20/мате и така on For MEIZU : mx3, mx4, mx4 про, mx5/pro5 и така натаму За SAMSUNG : s4, s5, s6, a8,gt8552,note2, note3, note4, note5, c5,a7,s7 и така on For OPPO : r7,r9,r9 плус,r7s плус,a59, find7 и така on For VIVO : xplay5,y5i,x6s плус,v3,v3max и така натаму За ЛЕНОВО : 3x3/a8 и така натаму Пакетот вклучува : 1 x продаваат на мало Поле 1 х Smart Bracelet1x Charging Кабел 1 x Прирачник за Корисникот Забелешка : Овој паметен хривнија не е за медицинска употреба , ве молиме да не купи за проверка на здравјето (срцев проблем, на крвниот притисок проблем) ,исто така, тоа е не се за професионална употреба.), Покаже Персоналните Сцена во ноќниот работи.0 или над Wristband големина : Вкупната должина 210 MM, прилагодлива должина од 120 200 MMHost материјал : PCWristband материјал : Термопластични Еластомер + Нерѓосувачки Steel Battery : 90m Ah rechargable Литиум polymer Charging начин : usb полнење клип време на Полнење : Околу 1,5 H Нормално работно време : околу 4 дена,време во мирување : околу 15 days Net тежина : 24.

Параметрите на производот

chip:
Dialog14585
APP:
JYouPro
FLASH memory:
RAM 512KB, ROM 2048KB
Display type:
TFT
Display screen size:
0.96inch
Touch type:
Single touch
Bluetooth verson:
BT4.0
Compatible system:
Android5.1 or above, IOS8.0 or above
Wristband size:
Total length 210MM, adjustable length 120-200MM
Host material:
PC
Wristband material:
Thermoplastic Elastomer + Stainless Steel
Battery:
90mAh rechargable Lithium polymer
Charging way:
usb charging clip
Charging time:
About 1.5H
Normal working time:
about 4 days,standby time
Net weight:
24.3g
Support smartphone:
For IPHONE:4s/5/5C/5S/6/6 PLUS/6S/6S PLUS/7/7s/8 and so on :
For IPAD:
Air/Mini series/5/6/7/8 and so on
MI4/MI3/ NOTE/red mi /mi5/6 and so on :
For HUAWEI:
P7/P8/Honor6/Honor6 plus/Honor7/ Honor7i/p10/p20/mate and so on
For MEIZU:
mx3, mx4, mx4 pro, mx5/pro5 and so on
For SAMSUNG:
s4, s5, s6, a8,gt8552,note2, note3, note4, note5, c5,a7,s7 and so on
For OPPO:
r7,r9,r9 plus,r7s plus,a59, find7 and so on
For VIVO:
xplay5,y5i,x6s plus,v3,v3max and so on
For LENOVO:
3x3/a8 and so on
Package includes:
1 x Retailed Box :
1 x Smart Bracelet :
1xCharging Cable :
1 x User Manual :
Note:
This smart bracelet is not for medical use , please don't buy for check the health (heart problem, blood pressure problem) ,also it's not for professional use.

Им се допаѓа и на купувачите