.

.

uxcell M2x8mm Легиран Челик Хексадецимален Гром Штекер Главата Капа Машина Завртки Црна 50pcs

uxcell M2x8mm Легиран Челик Хексадецимален Гром Штекер Главата Капа Машина Завртки Црна 50pcs

DEN 83.76

Износ
Во продавницата.

Се Вози Тип : Хексадецимален Приклучок; Глава Стил : Штекер Капа На Главата; Материјал : Легиран Челик.Пакет Содржина : 50(+/-2%)компјутери x Socket Head Кап Завртки; Име на Производ : Socket Head Кап Завртки; Конец Големина : M2x8mm(D*L).Тежина : 10g; Главна Боја : Црна.Тема на Теренот : 0.4 mm; Должина : 10мм/0.39".Хексадецимален Штекер Ширина : 1.5 mm/0.06"; Главата Големина : 4x2mm/0.16"x0.08"(D*H).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите