.

.

Хексадецимален Штекер Завртка, А2 Нерѓосувачки Челик Круг Главата Завртки за DIY(M1070)

Хексадецимален Штекер Завртка, А2 Нерѓосувачки Челик Круг Главата Завртки за DIY(M1070)

DEN 1175.76

Износ
Во продавницата.

Лесен за Инсталација : Компактни димензии, мала тежина, па дури и нишка се направи на инсталацијата посмирен и многу повеќе пригоден.Широка Примена : ISO9730 стандард дизајн овозможува широко се користи во различни индустрии, како што се автомобилската, инженерство, итн. 30 Pcs во 1 Сет : Постојат 30pcs хексадецимален штекер копчето главата на завртката во собата, која ќе ги задоволи вашите различните работни потреби.Не ' рѓосувачки Челик : употребата на А2 нерѓосувачки челик носи завртка голема цврстина и дополнителна издржливост за долго користење.Груб Навој : Доаѓа со дури и длабоко груб навој, на завртката обезбедува цврста и стабилна одредување и не е лесно да се лизга.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите