.

.

Turquoize Сомот Двојка Покрие Водат Каучот Опфаќа за 2 Перница Каучот Дебели Мека Гарнитура Покрие со Не се Лизга Ремени Мебел Заштитник, Каучот Опфаќа за Кучиња, Форма,

Turquoize Сомот Двојка Покрие Водат Каучот Опфаќа за 2 Перница Каучот Дебели Мека Гарнитура Покрие со Не се

DEN 695.52

Износ
Во продавницата.

Сомот Strethy Ткаенина.Увезени.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Нашата 1 парче сомот кадифен slipcovers се една големина која е идеална за повеќето.Секогаш мерка троседот назад ширина или седиште ширина пред да нарачате : Одговара и за Чаир, 32-48" (81-122cm); Двојка 58-72" (147-183cm); Софа 72-96" (183-244cm); XL Троседот 96-120" (244-305cm).СОМОТ s сомот кадифен текстура мебел опфаќа ќе донесе вашиот тросед нов изглед.Тие се добри заштитници за домови со деца, мека и издржливи ткаенини го прави за удобно се чувствуваат.Заштитете го вашиот мебел од spills, дамки, носат и солза, за да се спречи добивање на нарушувањето.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите