.

.

Deltrol Контроли 70043-81 Вентил за Ослободување Не-Вода H2O Adj. Проток 24VDC Серпентина Терминот Силикони Diaph DSVP11

Deltrol Контроли 70043-81 Вентил за Ослободување Не-Вода H2O Adj. Проток 24VDC Серпентина Терминот Силикони

DEN 254.16

Износ
Во продавницата.

Основно Тип : - Електромагнетниот Вентил.Серија : - DSVP11 Серија.Напон, Серпентина : - 24 VDC.DSVP11 Издавање Вентил Series2 начин, директно дејство на електромагнетниот вентил се користи за да се издаваат низок притисок, не-вода за пиење (до 12" водата колона).Карактеристики : До 1,5 fl мл/sec во 4" w.в.Viton печат опција за корозивни медиуми Повеќе порта и заградата опции на Фиксен или прилагодлива проток бидат исправени AC калеми UR, c UR, CE уверение За не-вода за пиење апликации Типични Апликации : Подот scrubbers Резервоарот или котел одвод Не-вода за пиење апликации (За вода за пиење апликации, видете нашите DSVP11 N).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите