.

.

uxcell DC 12V 25N 10мм мозочен Удар се Повлече Тип Отворена Рамка Електромагнетниот Electromagnet Линеарно Движење JF-1039

uxcell DC 12V 25N 10мм мозочен Удар се Повлече Тип Отворена Рамка Електромагнетниот Electromagnet Линеарно

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

бакар серпентина внатре, има добар температура стабилност и изолација, висока eelectrical спроводливост.Овој производ е мал во големина, ве молиме да обрнете внимание за да во процесот на користење на eelectricity, па како да не се оштетени на electromagnet.13"Димензии : 40 х 20 x 26mm / 1. 【ДОБАР ДИЗАЈН】- Push pull Тип, линеарно движење, отворете рамка, клипот пролет се врати, DC електромагнетниот electromagnet.Премногу висока температура може да влијае на животот на electromagnet.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите