.

.

Чај-Дрво-Масло-Нога-Впие + Лаванда Етерични Масла Нога Впие со Epsom Сол. Одличен Подарок за Тоа Посебно Некој. Смирува Болка, Уморни Нозе и Омекнува Calloused Потпетици.

Чај-Дрво-Масло-Нога-Впие + Лаванда Етерични Масла Нога Впие со Epsom Сол. Одличен Подарок за Тоа Посебно Некој.

DEN 598.80

Износ
Во продавницата.

Заклучување на влага да им помогне на ублажување на најлошите сува груба calloused потпетици.Ние формулиран нашата Нога Soaks со Најдобрите 100% Сите Природни состојки.Лекување на најлошото од Габични Инфекции, додека релаксирачки со Смирувачки Мирис на Лаванда!.Нежно доволно за оние со осетлива кожа, псоријаза и егзема.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите