.

.

Солидна Занитвам, М3 Рамна Глава 400pcs Рамна Глава Солидна Занитвам, за Чекан

Солидна Занитвам, М3 Рамна Глава 400pcs Рамна Глава Солидна Занитвам, за Чекан

DEN 342.96

Износ
Во продавницата.

Тоа е занитвам сет кој вклучува различна големина заковки, може да се сретнат различни користење потреби.Занитвам е цврст структура со повисок степен на механичка сила.На прицврстување ефект е совршен и дека не е лесно да падне.Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, кој има добра отпорни на корозија и долг животен век.Заковки се дизајнирани со рамна глава, што го прави инсталација полесно. 1. Тоа е занитвам сет кој вклучува различна големина заковки, може да се сретнат различни користење потреби.2. Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, кој има добра отпорни на корозија и долг животен век.3. На прицврстување ефект е совршен и дека не е лесно да падне.4. Заковки се дизајнирани со рамна глава, што го прави инсталација полесно.5. Занитвам е цврст структура со повисок степен на механичка сила.

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Solid Rivet
Material:
Aluminum
Diameter * Length (mm):
M3*4, M3*5, M3*6, M3*8, M3*10, M3*12, M3*14, M3*16
Quantity:
400pcs
Package List:
50 * M3*4 :
50 * M3*5 :
50 * M3*6 :
50 * M3*8 :
50 * M3*10 :
50 * M3*12 :
50 * M3*14 :
50 * M3*16 :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Им се допаѓа и на купувачите