.

.

Сон Catchers Занаети за Тинејџерски Девојки Спална соба Оркестарот Ѕид Уметност Автентични Монистра Ѕвезда Замав Половина Круг Месечината Cutie Dreamcatcher за Момче Соба Дек

Сон Catchers Занаети за Тинејџерски Девојки Спална соба Оркестарот Ѕид Уметност Автентични Монистра Ѕвезда

DEN 897.60

Износ
Во продавницата.

Сон catcher занаети:Секој dreamcatcher е рачно изработени со метални железо половина круг карики, автентични дрво бисери, природни пердуви, string чипка и традиционални во облик на ѕвезда.Димензии : Дијаметар на прстен е околу 8 инчен и должина е околу 25 инчи.Прилично dreamcatch : Dreamcatcher ви држи од лош сон и кошмар, навистина им помогнат на децата да спијат подобро, симпатична модерна персоналните dreamcatcher е мобилен замав додатоци, уникатен dangle dreamcatcher проп носителот може да се diy.Совршен за бесење : Декоративни момчиња соба материјали, дневна соба, детска возраст твин (tween) соба, тинејџери и млади дома декор или млади луѓе бања,дури и да го користите како дете и новородените партија услуги,10 години малку девојки роденден,украсување на жените свадба или божиќ.лесно да висат од таванот,farmhouse завеси,креветчето,колеџ ѕид уметност украси,колаж правец на chimes одговара за врата,teepee,отворено градина.Најдобар подарок : Ова е најдобриот благослов подарок за вас и за вашето семејство, мед, пријатели, пакет се вклучени : 1 пакет.Боја : Месечината& Ѕвезда.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите