.

.

G. S 3× Стоматолошки Истражувач 9 Сонда Стоматолошки Дијагностички Испитувања Скалирање Инструмент Најдобар Квалитет

G. S 3× Стоматолошки Истражувач 9 Сонда Стоматолошки Дијагностички Испитувања Скалирање Инструмент Најдобар

DEN 342.96

Износ
Во продавницата.

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S 3× СТОМАТОЛОШКИ ИСТРАЖУВАЧ 9 СОНДА СТОМАТОЛОШКИ ДИЈАГНОСТИЧКИ ИСПИТУВАЊА СКАЛИРАЊЕ ИНСТРУМЕНТ НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S 3× СТОМАТОЛОШКИ ИСТРАЖУВАЧ 9 СОНДА СТОМАТОЛОШКИ ДИЈАГНОСТИЧКИ ИСПИТУВАЊА СКАЛИРАЊЕ ИНСТРУМЕНТ НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите