.

.

USonic Возрасни Електрична Четка за заби со Dupont Четка Главата Водоотпорен Електрична Четка за заби се Препорачува од страна на Стоматолози-HP141

USonic Возрасни Електрична Четка за заби со Dupont Четка Главата Водоотпорен Електрична Четка за заби

DEN 519.12

Износ
Во продавницата.

Про 3 серија sonic четка за заби е препорачано од страна на стоматолози На батерија преносни sonic четка за заби е комбинација од иновативна технологија, функции и патентиран дизајн.Лесно складирање : не дозволувајте нејзините тенок дизајн или леснотија доведе во заблуда вас.Овој Про 3 серија sonic четка за заби ќе ви обезбеди со одлична чистење на забите перформанси.На Voom Про 3 серија sonic четка за заби има 40,000 вибрации во минута, со 3 прилагодливи брзини, овозможувајќи ви да ги чистите вашите заби.На животниот век на батеријата на повеќе од 3 месеци : Овој технолошки напредни Про 3 серија четка за заби е опремен со USB полначот дека приклучок директно во четка за заби, обезбедување на вас со моќна батерија живот на повеќе од 3 месеци.Можете лесно може да се стави во вашиот паричник, куфер или дома.Со овој Про 3 серија sonic четка за заби, не треба да го жртвува темелно чистење заби и тоа е лесно да се носат.Чистење ефект е 10 пати поголема од онаа на рачни четки за заби и 3 пати поголема од таа на обичните електрични четки за заби.На водоотпорен електрична четка за заби е водоотпорен уред кој ги исполнува IPX7 стандард.Исто така можете безбедно да се мијат во када или туш кабина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите