.

.

Dial Понесе Мерач Род Внатрешен Дијаметар Мерач Род Алуминиумска Легура со Висока Точност со 9pcs Страна Глави Мерење на Опсег од 18-35mm(18-35mm)

Dial Понесе Мерач Род Внатрешен Дијаметар Мерач Род Алуминиумска Легура со Висока Точност со 9pcs Страна Глави

DEN 906.96

Износ
Во продавницата.

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Овој Род се Измери е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, издржлив и долг животен век.ПРЕЦИЗНИ & ТОЧНИ : Dial Понесе Gage Род се прецизни и точни, погоден за мерење бара висока точност.EXELLENT ПЕРФОРМАНСИ : Одлична изработка, совршена замена за стариот.Тоа е стабилна и има одлични перформанси при користење.ИНСТАЛАЦИЈА ЛЕСНО : Овој производ, вклучувајќи 1pcs род и 9pcs страна глави, лесно да се инсталира и да ги отстраните.МЕРЕН ОПСЕГ & ТОЧНОСТ : мерење спектар на оваа понесе мерач е 18-35mm, точноста е од 0.01 mm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите