.

.

ЏИН Кујнски Апарати,Полица Полици 40cm Мулти-Функција Кујна Двојно Слоеви Леќата Складирање Rack (Црн) (Боја : Црна)

ЏИН Кујнски Апарати,Полица Полици 40cm Мулти-Функција Кујна Двојно Слоеви Леќата Складирање Rack (Црн) (Боја

DEN 1936.80

Износ
Во продавницата.

Едноставна форма, грациозен и одвод.Силна товарот капацитет, стабилен и сигурен.Погоден за кујна складирање,направи вашиот дом да изгледа чисто и уредно.Квалитетот на добавувачи, и безбедно пакување, безбеден превоз. 40cm Мулти-функција Кујна Двојно Слоеви Леќата Складирање Rack (Црна). 1. Материјал : метал paint2. Не е лесно да ' рѓа, не се наслика off3. Лесно да се clean4. Гумени нозе за да се спречи табела врвот scratching5. Може да се монтира на ѕид или да се користат vertically6. Ефективна простор saving7. Големина : за 53x40.5x21cm Thank вас за вашата претплата, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви прашања.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите