.

.

Стоматолошки Fahen Мал Нож Восок За Моделирање Лабораторија Мешање Шпатула Ресторативна Инструменти

Стоматолошки Fahen Мал Нож Восок За Моделирање Лабораторија Мешање Шпатула Ресторативна Инструменти

DEN 143.76

Износ
Во продавницата.

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CE-Квалитет Марка, ISO 13485, ФДУ и други Стандарди за Квалитет.Високо полиран финиш за естетска и отпорност на корозија.Висок Степен на Прецизност и Флексибилност при спроведувањето на Клиничките Постапка.Премиум Квалитет, од Нерѓосувачки Челик со Супериорен Изработка.Стоматолошки Fahen Мал Нож Двојно Заврши 1012 : Восок Гипс Мешање Нож Моделирање Шпатула Лабораторија Ресторативна Инструменти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите