.

.

buck научни 4119 Gallium (Ga) Шупливи Катоден Светилка 1.5 Uncoded со Гаранција

buck научни 4119 Gallium (Ga) Шупливи Катоден Светилка 1.5 Uncoded со Гаранција

DEN 8252.40

Износ
Во продавницата.

* (Со исклучок на Селен шупливи катоден светилки, тие имаат 2 месеци гаранција поради нестабилноста на Селен) Gallium Основно Линија : 287.5" сијалици за сите системи освен Perkin-Elmer систем.5" Шупливи Катоден Светилка Uncoded 1.4 nm Шлиц Поставка : 7 Buck Научни извори шупливи катоден светилки од неколку различни добавувачи, бидејќи во текот на времето, научивме дека некои производители прават различни елементи подобро од другите.Забелешка : За сите Меѓународни Налози, купувачот ќе биде единствено одговорен за царинење, должност и даноци наметнати на пакетот.5" Uncoded со Гаранција.Category Data Блескав почеток напон : 300 V Зрачење стабилност : 1% над 30 минути Големина : 1.Материјалите се внимателно одбрани во нашето производство да се избегне спектрален пречки од пополни гас или нечистотии во катоден материјал.Buck Научни испитувања секој шупливи катоден светилка на нашиот Norwalk КТ фабрика за новата Атомска Апсорпциона spectrophotometers пред превозот на нив и надвор на клиентите.Buck Научни 4119 Gallium (Ga) Шупливи Катоден Светилка 1.Сите светилки од 6 месеци гаранција против производителот дефект.Се ни збор за тоа, ние ги користат сите во текот на последните 40 години!Предности Долг живот за економски, операторот погодност Висок интензитет на светлина аутпут резултира во ниска сигнал-за-бучава сооднос и одлични перформанси Ниски оперативни тековната да го продолжи животниот век на светилки уште повеќе Зголемена чувствителност за производство на одлични резултати, дури и со тешко примероци Широк избор па Varsal може да биде еден извор за сите HCL е Сигурен квалитет, па вашите очекувања секогаш ќе биде со Висок Интензитет Нашите светилки се специјално дизајнирани за да се емитираат висок интензитет во препорачува оперативен струја, што резултира во ниска Сигнал-за-Бучава сооднос и одлични перформанси.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите