.

.

NBK Јапонија MJC-95CS-GR 1 1/8 инчи да се 40mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки

NBK Јапонија MJC-95CS-GR 1 1/8 инчи да се 40mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки

DEN 11833.44

Износ
Во продавницата.

NBK Јапонија MJC-95 CS-GR 1 1/8 инчи да се 40mm Jaw-тип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC-95 CS-GR 1 1/8 инчи да се 40mm Вилица-тип Флексибилни Цевки, ова е Вилица тип флексибилни цевки.На дното дозволува ексцентричност, angularmisalignment, и на крајот-се игра.Спојување Понесе 1 Дијаметар : 1 1/8 inch Coupling Понесе 2 Дијаметар : 40mm Coupling Должина : 126 Coupling Надворешниот Дијаметар : 95 Material : Stainless This е вилица тип флексибилни цевки.Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Тесни одговара ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува eccentricityangular неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Тоа е електрични insulation Made во Јапонија Спојка Вметнете Spider Боја : Варира во зависност екс-stock Quantity : One ALWBCFMWrench вртежен момент(N-m)955012620318 M1055 NBK Јапонија MJC-95 CS-GR 1 1/8 инчи да се 40mm Вилица-тип Флексибилни Coupling MJC-95 CS-GR-1 1-8inch-40mm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите