.

.

NBK MJC-80-BL-1-1 3/4 Вилицата Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, 1 мм и 1-3/4 се Роди Големина, Алуминиумски A2017

NBK MJC-80-BL-1-1 3/4 Вилицата Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, 1 мм и 1-3/4 се Роди Големина, Алуминиумски

DEN 7831.44

Износ
Во продавницата.

Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Одлична флексибилност овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Електрична изолација отпор вредност : Не помалку од 2 MΩ.Земја на потекло : сад.NBK - MJC-80-BL-1-1 3/4 Вилицата Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип - 3.15"x4.49"x4.49", Создаден Дијаметри од 1 мм и 1-3/4", Отценети вртежен момент 95, Макс вртежен момент Од 190, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 7000, Моментот на Инерција 1.1x10^-3, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 3200, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.2, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 1.8, Ракав Цврстина A80, Масовно 1000 g.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите