.

.

NBK MJC-55-BL-9/16-5/8 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, 9/16 и 5/8 го Понесе Големина, Алуминиумски A2017

NBK MJC-55-BL-9/16-5/8 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, 9/16 и 5/8 го Понесе Големина, Алуминиумски

DEN 3080.40

Износ
Во продавницата.

Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Одлична флексибилност овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Електрична изолација отпор вредност : Не помалку од 2 MΩ.Земја на потекло : сад.NBK - MJC-55-BL-9/16-5/8 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип - 2.17"x3.07"x3.07", Создаден Дијаметри 9/16" и 5/8", Отценети вртежен момент 17, Макс вртежен момент 34, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 11000, Моментот на Инерција 1.6x10^-4, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 1400, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.2, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 1.4, Ракав Цврстина A80, Масовно 320 г.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите