.

.

VXB Бренд Јапонија MJB-65-EBL 18mm да 22mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:22mm Спојка Должина: 90 Спојка Надворешниот Дијаметар:65

VXB Бренд Јапонија MJB-65-EBL 18mm да 22mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:22mm Спојка

DEN 381.60

Износ
Во продавницата.

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 18mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 22mm.Спојување Должина : 90. Спојување Надворешниот Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот.VXB Бренд, NBK Јапонија MJB-65-EBL 18mm да 22mm Jaw-тип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJB-65-EBL 18mm да 22mm Вилица-тип Флексибилни Цевки, ова е Вилица тип флексибилни цевки.На дното дозволува ексцентричност, angularmisalignment, и на крајот-се игра.Спојување Понесе 1 Дијаметар : 18mm Coupling Понесе 2 Дијаметар : 22mm Coupling Должина : 90 Coupling Надворешниот Дијаметар : 65 Material : Stainless This е вилица тип флексибилни цевки.Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Тесни одговара ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува eccentricityangular неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Тоа е електрични insulation Made во Japan Quantity : One ALWBCFMNumber на bolts M'Wrench вртежен момент(N-m)653590152.531 M58 M58.5 NBK Јапонија MJB-65-EBL 18mm да 22mm Вилица-тип Флексибилни Coupling MJB-65-EBL-18mm-22mm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите