.

.

KFBE Шкотскиот Решетки Милениче Кревет, Куче Кревет, Мат, Анти Лизга Подлога, Душек Перат за домашни Миленици Спиење (20805694)

KFBE Шкотскиот Решетки Милениче Кревет, Куче Кревет, Мат, Анти Лизга Подлога, Душек Перат за домашни Миленици

DEN 324.00

Износ
Во продавницата.

Големина на : [S] : 18x24 инчен / 45.7x60.9cm [M] : 24x36 инчен / 60.9x91.4cm.Користете мека и издржливи ткаенини.Површината на кожата-пријателски, топло краток кадифе.Носат-отпорни, полиестер ткаенини не е лесно да се чувствува.На дното на домашно милениче кревет е не се лизга.Постојат пластични поени на дното за зголемување на триење и да ја заштити безбедноста на домашни миленици.Меки и три-димензионални.Дебелината на 4cm прави душек дебели и топли.Тоа може да се користи во дневната соба, подот, троседот, кафез, автомобил и на други сцени.Мат може да биде рака-мијат и во машина-измиени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите