.

.

YMDY Мачка Кревет Круг Кадифен Мачка Кревет Мачка Мат Зима Пријатна за Спиење Мачка Отпадоци Мека Куче Кошница Милениче Мат Преносни Резерви (Боја : А, Димензии : Дија?

YMDY Мачка Кревет Круг Кадифен Мачка Кревет Мачка Мат Зима Пријатна за Спиење Мачка Отпадоци Мека Куче Кошница

DEN 1012.80

Износ
Во продавницата.

1. Кадифен материјал, супер меки и топли. 2. Удобно на допир, домашни миленици сакал да спие на него. 3. Чиста боја, привлечен дизајн, тоа е добар преносни и светлина кревет. 4. Оксфорд ткаенина дното, водоотпорен и лесно да се чисти.Боја : црвено вино, беж, розова, светло сива, темно сива, кафена, светло кафена, светло brown Material : plushdiameter : S : 50 cm/19.68 инчи (приближно) погоден за домашни миленици мерење 5 kg M : 60 cm/23.62 инчи (приближно) погоден за домашни миленици мерење 10 kg L : 70 cm/27.55 инчи (приближно) погоден за домашни миленици мерење 18 kg Height : 26 cm/10.23 инчи (приближно)1 x Милениче круг кревет (без украси).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите