.

.

Пантер Мартин Најдобри на Исток Фабрика Риболов Мамка за Полнење

Пантер Мартин Најдобри на Исток Фабрика Риболов Мамка за Полнење

DEN 516.72

Износ
Во продавницата.

6 на нашиот најпопуларен и најефективен мами во помали димензии.Одлично за риболов на Исток.Испраќа надвор sonic вибрации.Уникатен Вратило преку Сечилото Дизајн создава Најлесен и Најбрз Врти Акција во Светот.Конвексен/Конкавни Ножеви Испрати Sonic Вибрации кои се Неодолива за Рибите. 6 на Поезијата Мартин повеќето се доверат и најефикасните мами во помали големини кои се најефективни во Исток.Овие мами се СМРТОНОСНИ НА ПАСТРМКА.Ако сте биле РИБА, ќе инсистираат на тоа дека Поезијата Мартин мами се нефер, бидејќи тие се толку извонредно привлечна и чист неодолива.И можеби ќе биде во право.По сите, Пантер Мартин мами НАВИСТИНА се ФАТИ РИБА.Не само понекогаш, но постојано.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите