.

.

Карбид Дрво Рутер Малку 8мм месо тело Флеш Трим Шема Малку Директно Слот Машина Малку Dovetail Заеднички Мелење Машина со LIUSI JUNST (Сечење на Работ Должина : Број 3)

Карбид Дрво Рутер Малку 8мм месо тело Флеш Трим Шема Малку Директно Слот Машина Малку Dovetail Заеднички Мелење

DEN 1026.48

Износ
Во продавницата.

Тип : Дрво Рутер Малку.Материјал : Карбид.Месо тело : 8mm.Тоа е се применуваат за процесот на МДФ, Иглолистен, hardwoods, иверица, пластика, вештачки камен, итн.Карбид Дрво Рутер Малку 8мм месо тело Флеш Трим Шема Малку Директно Слот Машина Малку Dovetail Заеднички Мелење Машина Спецификација : Тип : Дрво Рутер Малку Материјал : Карбид месо тело : 8mm It е применливо за процесот на МДФ, Иглолистен, hardwoods, иверица, пластика, вештачки камен, итн.Note Please овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет Вклучувајќи : 1pc Дрво Рутер Bit Dear клиент : Здраво, со цел да се направи вашата шопинг повеќе пријатно, ние обезбеди 365 дена на услугата.Ако имате било какви прашања, можете да се консултирате со нашата служба за корисници и ќе ви одговори што е можно поскоро.Ви благодариме за читање.Ви благодариме!.

Параметрите на производот

Type:
Wood Router Bit 
Material:
Carbide 
Shank:
8mm
It's applicable to process MDF, Softwood, hardwoods, plywood, plastic, artificial stone, etc. :
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Package Including:
1pc Wood Router Bit :
Dear customer:
Hello, in order to make your shopping more enjoyable, we provide 365 days of service. If you have any questions, you can consult our customer service and will answer you as soon as possible. Thank you for reading. Thanks!

Им се допаѓа и на купувачите