.

.

Чак Muncie Потпишан Спорт Ѕ 1/12/81 Немаат Етикета Полначи Autograph JSA - Autographed МАК Списанија

Чак Muncie Потпишан Спорт Ѕ 1/12/81 Немаат Етикета Полначи Autograph JSA - Autographed МАК Списанија

DEN 5097.36

Износ
Во продавницата.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed МАК Списанија.Чак Muncie Потпишан Спорт Ѕ 1/12/81 Немаат Етикета Полначи Autograph JSA Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Чак Muncie сувенири.Сан Диего Полначи сувенири.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите