.

.

ТВ ВОДИЧ 2/26/77-МАРТА RAYE-РОК ХАДСОН-ЏИМ SHARPE P

ТВ ВОДИЧ 2/26/77-МАРТА RAYE-РОК ХАДСОН-ЏИМ SHARPE P

DEN 720.00

Износ
Во продавницата.

ТВ ВОДИЧ 26 ФЕВРУАРИ МАРТ 3, 1977. Поклопецот карактеристики Марта Raye, Рок Хадсон од Mc Millan.Маска од страна на Џим Sharpe.Карактеристики статии, програмирање информации, огласи, итн.Лоша состојба.Дупки во покривање, лабава покрие, и тен страници.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите