.

.

Quad 4 Зона Ductless Мини Сплит Таванот Касета Клима Уред Топлинска Пумпа 9000 9000 18000 24000

Quad 4 Зона Ductless Мини Сплит Таванот Касета Клима Уред Топлинска Пумпа 9000 9000 18000 24000

DEN 5279.76

Износ
Во продавницата.

Нема потреба за бучни навивачи.Ако не ви се допаѓа во првите 30 дена, ние ќе го купи назад од вас, без прашања праша!Вие сте заштитени од страна на седум годишна гаранција на компресор, пет делови година гаранција, изобилство делови достапноста и искусни техничари треба да некогаш имаат потреба од помош.Овој моќен мини сплит КЛИМА е клима уред и грејач сите во едно.Нашите мини сплит систем е преполна со премиум карактеристики, вклучувајќи : Инвертер технологија за намалување на оперативниот costs Turbo Режим за брз греење и cooling Sleep режим за удобно sleeping Auto Cleans Auto Ресетирате за моќ interruptions24 час тајмер со последниот-поставување на memory Horizontal авто замав louvers WIFI подготвени со факултативниот далечински совршено решение за вашата греење & ладење потреби, оваа мини сплит е издржлив, лесен за инсталација, високо ефикасен и тивок шепот.Кажете збогум на валкани, течни канали.Некој шепот тивок ductless мини сплит клима уред користи многу малку електрична енергија.Температурата во секоја соба е независно контролирана.Вие ќе добиете надвор компресор, кој веќе е целосно наполнета со ладилни, четири воздушни ракувачи, четири remotes, и четири 25' linesets/електрични жици.Оваа висока ВИДОВИТ quad зона мини сплит ќе покрие до 3300 sf.Независна Зона Контрола.ТРАЕ ДОЛГО ВРЕМЕ.ВКУПНО МИР НА УМОТ.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Право големина мини сплит за вас зависи од тоа како ќе се користи секоја соба, на амбиентниот воздух проток карактеристики и каде што живеат.ЗАШТЕДИТЕ ВАШИТЕ ПАРИ.Оваа сплит КЛИМА единица обезбедува услови етерот директно до секоја соба.Нема повеќе енергија трошат започнува и престанува. врз основа на замена на делови и техничка служба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите